O mnie

Od ponad dziesięciu lat wspieram branże e-commerce i HoReCa w kreatywnej promocji produktów i usług.

Projektuje m.in identyfikacje, materiały drukowane, ale również strony i serwisy internetowe oraz grafiki na potrzeby kampanii reklamowych w sieci lub w mediach społecznościowych.

Zrealizowałem lub pozostaje nadal we współpracy z takimi markami i firmami jak Akademia Rainbow Tours czy Polska Izby Turystyki, ale również hotelami 3 i 4* takimi jak: BestWestern, Sixty Six, Platinum Mountain, Crystal Mountain, Green Mountain oraz restauracji Wojtas Entree, Kiyrnicka, Browar Mariacki oraz Mood.

W projektach skupiam się na nowoczesnych formach połączonych z usability, gdzie styl i forma łączy się ze skutecznością. Projekty które w kreatywny sposób osiągają cele: wizerunkowe, sprzedażowe oraz informacyjne.

Prywatnie partner Agnieszki, tata Borysa i psa Diesel'a. Miłośnik aktywności na świeżym powietrzu, podróży i dobrego jedzenia.

Opinie

Bardzo cenimy sobie współpracę z Panem Otulakowskim. Wszystkie projekty wykonane są starannie, estetycznie, profesjonalnie i w ustalonych terminach. Pan Przemysław jest bardzo elastyczny, więc gdy pojawi się jakiś bardzo pilny lub niespodziewany projekt to wiemy że możemy liczyć na jego pomoc. Jest to niezmiernie ważne w naszej współpracy, niezawodność i sumienność. Cenimy sobie także kreatywne podejście Pana Przemysława i przestawienie zawsze kilku opcji do każdego projektu. Polecamy współpracę z Panem Przemysławem.

Green Mountain Szklarska Poręba

Pragniemy udzielić referencji Panu Przemysławowi Otulakowskiemu za profesjonalną współpracę w zakresie tworzenia projektów graficznych, komunikacji w mediach społecznościowych. Pan Przemysław Otulakowski jest bardzo rzetelny i solidny. Każdy projekt wykonuje terminowo i na najwyższym poziomie. Podejście do kontaktów z klientem pana Przemysława jest bardzo uczciwe, co w połączeniu z jego fachowością daje gwarancję udanej współpracy.

Wojtas Entree